דף הבית / אודות הפורטל הארגוני / הטמעת הפורטל בארגון

הטמעת הפורטל בארגון מאפשרת רכישת מערכת טכנולוגיות המיועדת להטמעה בארגון אשר כוללת בתוכה מכלול פעולות ביצוע אשר מאפשרות יצירת ערך מוסף לארגון.

פרויקט הטמעת הפורטל למעשה משלב בתוכו פרויקט תוכנה סטנדרטי עם פרויקט תוכן אשר יכול להיות מאתגר במידה ולא נערכים אליו בהתאם. החלק הטכנולוגי בפרויקט כולל פיתוח, אינטגרציה, בדיקות ועיצוב גרפי הדומה במהותו להקמת אתר אינטרנט סטנדרטי, פרויקט התוכן כולל את בחירת הרכיבים הנדרשים לארגון, איסוף התוכן הקיים בארגון או כתיבתו ואריזת המוצר כולו לשימוש הארגון.

התהליך המומלץ לביצוע הפרויקט בצורה המיטבית:

  • התנעה - לאחר קבלת החלטה לביצוע הפרויקט, בחירת הרכיבים הנדרשים וביצוע הזמנה יש להתניע את הפרויקט בארגון כולל גיבוש צוות  לפרויקט, חלוקת אחריות וגיבוש תכנית עבודה מחייבת.
  • עיצוב גרפי - בחירת תבנית עיצוב וקונספט גרפי. tag תציג מספר אפשרויות המבוססות על ספר המותג של הלקוח אשר מתוכן  יבחר הלקוח את הקונספט המתאים ביותר עבורו. tag תציג את דף הבית המותאם לפרויקט בהתאם לרכיבים שנבחרו והקונספט  העיצובי שאושר על ידי הלקוח.
  • אפיון - tag בליווי הלקוח (IT בד"כ) יאפיינו את הממשקים הנדרשים כגון יבוא קובץ עובדים, אינטגרציה למערכות הארגון, הבטחת מידע, התקנה על שרתי הארגון וכו'. בסיום התהליך תפיק tag מסמך הכולל את מבנה האתר, השימושיות המתוכננת, פיתוחים נדרשים, אינטגרציה ואבטחת מידע. המסמך יאושר על ידי הלקוח.
  • פיתוח - tag תקים מערכת לבדיקה ע"ג שרתיה, תפתח את ההתאמות הדרושות לפרויקט (אם נדרש) ותממש את העיצוב שנבחר.
  • טעינת תוכן - הלקוח יטען את התכנים למערכת בליווי והדרכה של tag. על הלקוח לאסוף את המידע הנדרש עבור כל אזור באתר (כגון נהלים, מסמכים, עובדים וכו'), לייצר דוגמאות לאזורים דינמיים (כגון הודעות, פורמים, חדשות). tag מציעה שירות טעינת תוכן מלא המאפשר ללקוח לחסוך את עבודת הטעינה שלעיתים דורשת גם מעט עבודת עיצוב ולהסתפק באיסוף החומרים והנחיית tag בביצוע.
  • בדיקות - tag תבצע בדיקות ע"מ לוודא כי המערכת מותקנת ומתפקדת כראוי,  בהמשך יבצע הלקוח בדיקות קבלה על מערכת הטסט.
  • התקנה והשקה - בשלב זה תתוקן המערכת על שרתי "היצור", התוכן הבסיסי יועתק ממערכת הבדיקות, הלקוח יעדכן את התוכן הסופי ויבצע בדיקות קבלה. לאחר האישור יש לבצע השקה של הפרויקט בארגון הכוללת חלקים טכניים שיבוצעו על ידי IT, הצגת הפורטל לעובדים, הכרזה על מטרות הפורטל והנחיות שימוש לעובדים.
  • הפעלת הפורטל באופן שוטף - פורטל טוב מכיל את כל הנושאים הנדרשים לעובדים באופן שוטף כמו גם תוכן מעניין המדרבן שימוש סדיר. חשוב מאוד לדאוג כי המנהלים בארגון ישתמשו בפורטל באופן שוטף וכי התוכן יעודכן באופן סדיר. tag מציעה חבילת תמיכה המאפשרת  עדכונים שוטפים במאמץ מינימלי.

קראו עוד:

 

כתובת: בית קלמן ,נתן ילין מור 6, תל אביב | דוא"ל: info@tmgroup.co.il | טלפון: 03-5035034