דף הבית / מאמרים

 פורטל ארגוני הוא חלק בלתי נפרד ממערך התקשרות הפנים-ארגונית והוא משמש לניהול המידע הארגוני וריכוז הידע בארגון באתר מסודר ונוח אחד שיכול לספק לכלל העובדים גישה למערכת אחת, אחידה ומשותפת לכולם בארגון, כמו גם גישה לארכיונים לעובדים. הפורטל משמש את עובדי החברה מכל המחלקות, החטיבות ובכל רמות הפעילות בארגון. 

פורטל ארגוני שבנוי בצורה חכמה, מודולארית ויאינטראקטיבית מאפשר חשיפה, הרשאות וגישה שונה לכל משתמש או עובד בהתאם לצרכים הארגוניים שהוגדרו. החלוקה לרמות שונות של גישה והרשאות מאפשרת ניהול טוב יותר ומדוייק יותר של המידע הארגוני וטיפול שוטף יעיל בידע הארגוני הנצבר. הבידול ברמות הגישה מאפשרות ניהול גמיש של המידע בארגון וכך בעצם מהווה יתרון לפעילות הארגונית, ושיפור של מערך התקשורת הפנים-ארגונית. 

תקשורת ארגונית שמנוהל בעזרת פורטל ארגוני יעיל ומסודר מאפשרת פעילות שוטפת טובה ובכך למעשה מגבירה את יעילות הארגון, שיפור בביצועים והתייעלות התליכים פנימיים וחיצונייםל ארגון. כיום אנו מופגזים בעשרות מקורות מידע מתוחכמים ומורכבים שמצריכים מאיתנו מערכת ניהול מרכזית חכמה שתעזור לנו לנהל את כל המידע שהארגון מייצר ומעבד.

בעמודים הבאים תוכלו לקרוא מרשימת המאמרים שלנו, אותה אנו דואגים לעדכן בכתבות רלוונטיות וחדשות - כל מה שצריך לדעת על פורטלים ארגוניים, תקשורת ארגונית ועוד.

כתובת: בית קלמן ,נתן ילין מור 6, תל אביב | דוא"ל: info@tmgroup.co.il | טלפון: 03-5035034